gizlilik

arayuzgaleri.com ve interfacegallery.com gizliliinizi korumak ve kullan覺lan teknolojik altyap覺dan en üst seviyede yararlanman覺z覺 salayabilmek amac覺yla güvenliiniz için çeitli gizlilik ilkeleri belirlemitir. Siteyi ziyaret etmekle veya üye olmakla belirtilen bu ilkelerin tümünü kabul etmi say覺laca覺n覺z覺 kabul ve beyan etmektesiniz.

madde 1
arayuzgaleri.com'u ziyaret etmek için üye olman覺za ve kiisel bilgilerinize paylaman覺za gerek yoktur. Gizlilik politikas覺, üyelik ve eser payla覺m sözlemesi ile yasal uyar覺lar site kurallar覺n覺 düzenlemekte olup kullan覺c覺lar siteye üye olmak ya da siteyi geziyor olmak halinde bu kurallar覺 kabul etmi say覺lacakt覺r.

madde 2
Ad, soyad, e-posta adresi ve kullan覺c覺y覺 tan覺mlamaya yönelik kullan覺c覺 ad覺 bilgileri “Kiisel Bilgi” olarak kabul edilir ve üyelik boyunca deimez. arayuzgaleri.com; kiisel bilgilerinizin güvenliini salamak için gerekli önlemleri al覺r ve ibu gizlilik politikas覺nda aksi belirtilmedikçe ve mevzuat uyar覺nca gerekli olmad覺kça kiisel bilgilerinizi ibirlii içinde olmad覺覺 irketlere ve üçüncü kiilere aç覺klamamay覺 taahhüt eder.

madde 3
Site ve üyeler ile ziyaret edenler aras覺ndaki her türlü yaz覺ma ve kiisel bilgiler s覺r nitelii ta覺r. arayuzgaleri.com bu bilgileri yasal zorunluluk olmad覺kça ifa etmemeyi taahhüt eder.

madde 4
arayuzgaleri.com; siteye yüklenen eserleri reklam ve tan覺t覺m amac覺yla sosyal medya ortamlar覺nda “arayuzgaleri.com” ve/veya ''interfacegallery.com'' ad覺na aç覺lm覺 olan veya arayuzgaleri.com'un ibirlii içerisinde olduu hesaplar üzerinden paylaabilir.

madde 5
arayuzgaleri.com; kullan覺c覺lar覺n覺n Internet Protokol (IP) adresini, sistemle ilgili sorunlar覺n tan覺mlanmas覺 ve ç覺kabilecek teknik sorunlar覺n çözülebilmesi için gerekli olmas覺 halinde balant覺 tarihi ile birlikte tespit edebilir ve bunlar覺 kullanabilir.

madde 6
arayuzgaleri.com, kullan覺c覺lar覺n覺n kiisel bilgilerinin kamusal dola覺ma girmesini,  yetkisiz kullan覺m覺n覺 veya üçüncü kiilere ifas覺n覺 önlemek amac覺yla gerekli tüm tedbirleri almay覺 ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

madde 7
arayuzgaleri.com, kullan覺c覺lar覺n覺n iletiim bilgilerini kullanc覺ya ulamak amac覺yla kullanabilir, arayuzgaleri.com gerekli gördüü zamanlarda üyelerine e-posta gönderebilir.
 
madde 8
arayuzgaleri.com, ibu Gizlilik Politikas覺 hükümlerini diledii zaman deitirebilir. arayuzgaleri.com’un deiiklik yapt覺覺 Gizlilik Politikas覺 hükümleri web sitesinde yay覺nland覺覺 tarihte yürürlük kazanacakt覺r.
 
*襤bu Gizlilik Politikas覺yla belirlenmi olan kurallar arayuzgaleri.com'un ingilizce versiyonu olan ''interfacegallery.com'' için de geçerlidir. 

羹ye ol / giri yap
kategoriler
癟izim
dijital sanat
duvar sanat覺
enstalasyon
fotoraf
heykel
ill羹strasyon
kolaj
performans sanat覺
resim
ses
video-art
dier
linkler
羹yeler
k覺rm覺z覺 turuncu sar覺 yeil turkuaz mavi mor mavi siyah mor siyah pembe siyah turuncu siyah beyaz kahverengi gri siyah gri gri siyah
mozilla, chrome veya safari taray覺c覺lar覺n覺 繹neriyoruz